MiniKid

Zwroty i reklamacje

1. WYSYŁKA

Dla Twojej wygody dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DHL.

Koszt dostawy nie jest wliczony w cenę produktu, ale zostanie on dodany na końcowym etapie składania zamówienia. Koszt wysyłki na terenie Polski ( waga do 5kg ): – przedpłata na konto 16zł -przesyłka za pobraniem 19zł. Koszt wysyłki w EU: -przedpłata na konto- od 40zł

Po wysłaniu przez Nas zamówienia na Twoją skrzynkę email trafi link, dzięki któremu będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę.

2. ZWROT 

Zwrot zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki.

W przypadku akcji 2+1 przyjmujemy zwroty wyłącznie całego zamówienia. Pojedyncze produkty, nie będą przyjmowane.

By sprawnie przeprowadzić procedurę zwrotu  wyślij wiadomość na adres email contact@minikid.pl W tytule e- mail’a wpisz zwrot.  Sposób, w jaki odeślesz produkty zależy od Ciebie, dokonujesz go na swój koszt – może być to kurier lub Poczta Polska.

Prosimy zachowaj numer nadania paczki do chwili zakończenia procesu. Do paczki koniecznie dołącz dokument zakupu i formularz zwrotu. Formularz zwrotu pobierz tutaj. Zwrot dokonaj na adres: 

DTW Logistics Minikid

Prologis Park Błonie

Kopytów 44E, budynek DC5

05-870 Błonie

W momencie gdy potwierdzimy Tobie otrzymanie produktów w nienaruszonym stanie, pieniądze za zwracane referencje zostaną przelane na Twój rachunek bankowy w terminie 14 dni.

3. REKLAMACJE

  • Wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na adres: contact@minikid.pl , załączając opis oraz zdjęcia produktu.
  • Prosimy o załączenie skanu dowodu zakupu reklamowanego artykułu lub numeru zamówienia, jeżeli produkt był zakupiony za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.
  • Jeśli zamówienie zostało złożone w sklepie partnerskim, reklamacja powinna być skierowana w pierwszej kolejności do miejsca bezpośredniego zakupu produktu.
  • W przypadku gdy reklamacja nie możne być rozstrzygnięta na podstawie zdjęcia, produkt należy przesłać na swój koszt pod wskazany w formularzu reklamacyjnym adres, w celu przeprowadzenia szczegółowej ekspertyzy.
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.